Kлуб Балканка

Форум
Дата и час: 29 Мар 2024, 11:02

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Нагъл тип
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2014, 10:16 
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2014, 09:20
Мнения: 54
Уважаеми колеги, джиткам си вчера вечерта на Лидълските балканки и попадам на следният коментар под играта:

- Metodi Manov Здравейте!Председател съм на рибарско сдужение "Балканка"клон гр.Дупница.Би било прекрасно ако решите да ни подпомогнете за зарибяване с балкански пъстърви на Седемте рилски езера и реките Джерман,Скакавица и Отовица.От Вас рибките от нас съдействие по зарибяването.

Ся, в първия момент си викам да не би УС да са взели решение да правим некви клонове и аз да не съм разбрал? Ама след бърз преглед на снимките на г-н Манов в facebook ми става ясно, че няма как да имаме нещо общо с този човек. Прилагам само част от неговите снимки и се надявам приятелите ни от Лидъл да не припознаят този човек като част от нашия клуб.

Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Нагъл тип
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2014, 11:18 
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2014, 11:23
Мнения: 175
Хах, още по темата:

http://struma.bg/news/10036/1/1/20-dobr ... -reki.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Нагъл тип
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2014, 11:38 
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Мар 2014, 18:00
Мнения: 165
Местоположение: София
А бре къдо го намерихте този нещастик бре ....
Направо ми се скапа настроението като ги гледам тези снимки :evil: :evil: :evil:
Някой да вземе да му напише на този пендел да се застреля!!!

ПС. Борка, запиши всиките му снимки.

_________________
Мариян Захариев (starlight)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Нагъл тип
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2014, 13:06 
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2014, 11:23
Мнения: 175
Са, преди да го заровите на два метра под земята човека, все пак нека да се има предвид, че там където се е снимал с пликовете всъщност е рибарник. Тея риби просто няма как да са ловени в реката, по простата причина, че толкова риба в нея няма.
Иначе ето ги господата от Станкето с още риби, снимката е от далечната 2007 година, мястото на ЛС:

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Нагъл тип
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2014, 13:18 
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2014, 09:20
Мнения: 54
Бат Стан написа:
Са, преди да го заровите на два метра под земята човека, все пак нека да се има предвид, че там където се е снимал с пликовете всъщност е рибарник. Тея риби просто няма как да са ловени в реката, по простата причина, че толкова риба в нея няма.
Иначе ето ги господата от Станкето с още риби, снимката е от далечната 2007 година, мястото на ЛС:

Изображение



Аз лично не бих се занимавал с този защото рибите няма да се върнат в реката в живо състояние. Но за мен този си е бракониер отвсякъде и това което съм извадил са само част от лайната му. А тази снимка от рибарник ли е Йотов?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Нагъл тип
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2014, 14:21 
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2014, 11:23
Мнения: 175
Borislav Haralampiev написа:
Аз лично не бих се занимавал с този защото рибите няма да се върнат в реката в живо състояние. Но за мен този си е бракониер отвсякъде и това което съм извадил са само част от лайната му. А тази снимка от рибарник ли е Йотов?


Ский са, недей толкова рязко с квалификациите кой какъв бил. Окей, така е, снимките са бракониерски. Ама тея хора някой положил ли е усилия да им обясни за някакъв вид култура на риболова, да ги култивира поне малко от малко? Не! Навсякъде е така - не е само в Дупница, почти в цяла България това са общите реалности в улова на пъстърва, особено в този възрастов сегмент. Вместо да го плюете, по-добре му напишете едно писмо: пич, така и така, не си прав да правиш това и това, иначе евала, че зарибявате, ама дай да видим защо не спрете да прибирате пъстърва извън позволените норми. Може да има повече ефект. А снимката е от язовир Калин.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Нагъл тип
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2014, 23:41 
Аватар
Offline

Регистриран на: 15 Мар 2014, 20:42
Мнения: 26
Здравейте ,
с въпросното лице Методи Манов се запознах миналата година-горе-долу по това време.Някъде от нета ми попадна информация ,че въпросното сдружение подготвя зарибяване в Рила и реших да се включа както финансово,така и с помощ при зарибяването.Видяхме се ,оставих му 50 лева за рибки от мен и го помолих да ми звънне един телефон като зарибяват да пусна и аз някоя рибка.Е от тогава,, ни вест ,ни кост ''дето се вика.Почти съм сигурен че тези рибки са зарибени,за да се ловят и хапват в последствие-даже и надали ще порастнат.
Доказателство за бракониерските им деяния е и желанието да зарибят Седемте езера и Скакавишка река-и на двете места риболовът е забранен,ама за някои не е .
Идеята на Бат Стан да им се влее нещо в главата ,поне да не ловят над нормата може и да се възприеме от тях ,но само на думи.Дълбокозалегналите бракониерски нрави трудно се изкореняват.
Поздрави


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Нагъл тип
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2014, 08:39 
Offline

Регистриран на: 18 Мар 2014, 14:18
Мнения: 570
Вместо да ревете тука, му отговорете там. Жалко че го неъм тоя фейсбук. Като го направите човек - лично обещавам аз да му замъкна рибите до езерата. Да нема нужда да се гърби.
Такива неща наистина не трябва да остават без отговор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Нагъл тип
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2014, 09:59 
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2014, 09:20
Мнения: 54
zepelin81 написа:
Здравейте ,
с въпросното лице Методи Манов се запознах миналата година-горе-долу по това време.Някъде от нета ми попадна информация ,че въпросното сдружение подготвя зарибяване в Рила и реших да се включа както финансово,така и с помощ при зарибяването.Видяхме се ,оставих му 50 лева за рибки от мен и го помолих да ми звънне един телефон като зарибяват да пусна и аз някоя рибка.Е от тогава,, ни вест ,ни кост ''дето се вика.Почти съм сигурен че тези рибки са зарибени,за да се ловят и хапват в последствие-даже и надали ще порастнат.
Доказателство за бракониерските им деяния е и желанието да зарибят Седемте езера и Скакавишка река-и на двете места риболовът е забранен,ама за някои не е .
Идеята на Бат Стан да им се влее нещо в главата ,поне да не ловят над нормата може и да се възприеме от тях ,но само на думи.Дълбокозалегналите бракониерски нрави трудно се изкореняват.
Поздрави



Глей ся, и аз не се съмнявам, че рибките не са пуснати. Тук става въпрос за друго, всеки човек зарибявал с балканска пъстърва знае за къв кеф става въпрос. И да вземеш от някой пари за зарибяване и да не му се обадиш после, говори само по себе си какъв човек е този Манов. Да не говорим, че от всички снимки става ясно с каква цел зарибяват. Аз лично на такъв човек не бих му вливал каквото и да е в главата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Нагъл тип
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2014, 11:05 
Offline

Регистриран на: 07 Мар 2014, 11:23
Мнения: 175
Borislav Haralampiev написа:
zepelin81 написа:
.Дълбокозалегналите бракониерски нрави трудно се изкореняват.
Поздрави



Глей ся, и аз не се съмнявам, че рибките не са пуснати. Тук става въпрос за друго, всеки човек зарибявал с балканска пъстърва знае за къв кеф става въпрос. И да вземеш от някой пари за зарибяване и да не му се обадиш после, говори само по себе си какъв човек е този Манов. Да не говорим, че от всички снимки става ясно с каква цел зарибяват. Аз лично на такъв човек не бих му вливал каквото и да е в главата.


Не знам, мен са ме учили, че когато имаш да казваш нещо на когото и да е, му го казваш лично и очите. А не да го развяваш по форуми.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
The content of this site is licensed under Creative Commons BY-NC-SA 3.0 License
Copyright (cc) Риболовен клуб "БАЛКАНКА" - Криейтив Комънс BY-NC-SA 3.0