Kлуб Балканка

Форум
Дата и час: 28 Мар 2024, 13:55

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 05 Яну 2015, 16:10 
Offline

Регистриран на: 18 Мар 2014, 14:18
Мнения: 570
Честита нова година и от мен!
Ето и инфо от организаторите
https://www.facebook.com/events/693677374086557/
Тазгодишните Дни на предизвикателствата са вече история, но събитията по повод 10-годишнината продължават!

Подготвили сме ви най-новия филм на култовата компания PATAGONIA. Премиерата на DAMNATION, който ще имаме шанса да видим за първи път у нас на 15 януари 2015 в кино Люмиер, се случва в рамките на световната му премиера!

DАMNATION TRAILER:
http://damnationfilm.com/trailer

DamNation е едно от най-силните документални заглавия на природозащитна тематика за 2014 г., отличено с 11 награди от 9 специализирани филмови фестивала за планинарство, околна среда и зелени практики.

DamNation е вълнуваща филмова одисея за драматичната промяна в отношението на една нация от гордост към инженерното чудо на мащабните язовирни стени, към постепенното осъзнаване, че бъдещето на човека е неразривно свързано с живота и опазването на естествените реки.

Лентата ще бъде представена благодарение на съвместните ни усилия с Горичка – организация със сериозна традиция в инициативите за устойчиво развитие и природозащита и издател на тематична литература, между които „Пусни народа ми да кара сърф“ на основателя на Patagonia Ивон Шуинар.

DamNation се прожектира и в партньорство с световната природозащитната организация WWF Bulgaria, чиято актуална кампания за опазване на реките цели именно съхраняване и възстановяване на естествените реки в България. Научете повече за кампанията и се подпишете в подкрепа на реките тук: wwf.bg/reki.

Билетите за DamNation се продават в магазини „Стената“ на цена 10 лв. До 31 декември включително към всеки закупен билет има и подарък.

Магазини на „Стената” има срещу немската гимназия, на Шипченски проход и на Арсеналски. Обещали са преди прожекцията да ни дадат три-четири минути - за да покажем какво става у нас.
Прожекцията е в кино Люмиер - сряда, 15 януари, от 20 часа. Който иска - да заповяда.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Яну 2015, 10:26 
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Мар 2014, 18:00
Мнения: 165
Местоположение: София
Супер.

Димо сега като се замислих, как ще покажем на хората какво се случва в България?
Въпросите ми са технически. Ще има ли проектор, където да покажем нещата и тн..
Май ще трябва да се чуем по телефона.

_________________
Мариян Захариев (starlight)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Яну 2015, 16:02 
Offline

Регистриран на: 18 Мар 2014, 14:18
Мнения: 570
Ще има и ще се чуем.
Няма да им танцуваме, я.

Макар че, както не съм ходил вече два месеца и половина, моем им потанцувам гол. Сметам да им изиграя един пресъхнал поток без проблем.
И без тва - в момента се чувствам като разрушена язовирна стена!
А, всъщност ходих веднъж - да проверявам кво става по една от любимите ми свръхтайни реки, че ми беше на път. Да нема некой да ходи. Смятах да му се легитимирам с картата и да го стресирам.
Обаче немаше никой, та не можах да олабя. Даже и мечките беха изпозаспали и не можах да набарам нито една.

Абе въобще... Наскоро един популярен търговец ми препоръча да съм отидел да се прегледам. Въобще нема нужда - по тва време на годината заобикалям болници от два километра най-малко. Ако ме скиват - ша ме приберат моментално, т.е. - нема нужда от преглед. Земат да прецакат откриването - само тва липсва.

С други думи, искам да кажа, че ако някой ми е обещавал нещо - най-добре да го е направил, преди да сме се срещнали - face to face - така да се каже!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2015, 16:58 
Offline

Регистриран на: 18 Мар 2014, 14:18
Мнения: 570
Много се извинявам, обаче съм бил заблуден от организаторите.
Филмът ще се прожектира в четвъртък - 15 януари, от 20 часа в кино Люмиер.
а не в сряда.
Поздрави


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2015, 17:05 
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Мар 2014, 23:27
Мнения: 201
Местоположение: на реката !!!
Това го установихме още в началото като писа Димо :D

_________________
Риболовен клуб "Балканка"
http://www.balkanka.bg
Попивай красотата с очите и душата !!!
http://www.concept.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2015, 19:41 
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Мар 2014, 23:22
Мнения: 196
Утре, 29.01.2015, в кино Люмиер, в 20:00 ще дават филма отново. Хубаво е повече хора да го гледат. Аз се замислям, дали да не отида пак.

Димо каза, че пак ще говори за проблемите в България. Мога да потвърдя, че това което Димо каза и показа предния път, а и разговорите отвън преди това пред мои познати имат отзвук.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2015, 14:19 
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Мар 2014, 18:00
Мнения: 165
Местоположение: София
Да, аз също ще съм там :) отново :)

_________________
Мариян Захариев (starlight)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
The content of this site is licensed under Creative Commons BY-NC-SA 3.0 License
Copyright (cc) Риболовен клуб "БАЛКАНКА" - Криейтив Комънс BY-NC-SA 3.0