Kлуб Балканка

Форум
Дата и час: 28 Мар 2024, 17:03

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2015, 21:16 
Offline

Регистриран на: 06 Мар 2014, 22:50
Мнения: 93
Иван Пандъков написа:
Еми, трябва дизайна да се бутне, подравняването на текста и такива работи. Освен това трябва да се запише името на Сдружение точно, защото на едни места седи само Балканка, а на други Риболовен клуб Балканка. Проекта е към Сдружението, а последните думи са "Риболовен клуб Балканка".

Аз съм ок, на Димо името да остане, тъй като той има най-голяма и основна заслуга за настоящата работа, най-много труд и лично време е хвърлил.

Браво и на Митко.

Поздрави.


А Димо не е ли член на сдружението? Имам предвид, тоз документ чия собственост е на Димо или на клуба.
Не че нещо просто питам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2015, 21:18 
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Мар 2014, 23:22
Мнения: 196
lachezarnb написа:
...


Разбира се, но все пак е автор. Няма проблем според мен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2015, 12:52 
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Мар 2014, 23:22
Мнения: 196
Колеги, наръчника след като е готов, има ли желаещ да отдели време да форматира текста и абзаците. В момента нямам време да се занимавам и с това. Мариянски, в сайта на клуба гледам си го качил, но днес не можах да го отворя през никой браузър. Дали е заради нета в офиса или има някакъв софтуерен проблем попринцип ?

Хайде да помислим, дали може по проекта да се заделят пари и за разпечатването му в някакви бройки (някай има ли представа, колко ще струва или да проуча аз ?) и да се раздаде на институциите, паркови дирекции, аз ще искам някакви бройки да раздадем на ихтиолози и хидробиолози, пък току виж, някой му дойде акъла и види, че има много за "човъркане" по поставените теми. Според мен трябва да го пуснем и онлайн на защитен pdf, като го рекламираме по форумите и фейсбук и други средства за масова информация. Наръчника е крачка напред по повишаване риболовната култура на хората, та ще е добре, повече хора да се запознаят с него.

Поздрави.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2015, 21:14 
Offline

Регистриран на: 18 Мар 2014, 14:18
Мнения: 570
Проучи колко пари ще струва отпечатването.
Колко бройки ще трябват също да се реши.
Обаче за да се печата - трябват разни подготовки, дето аз не им разбирам.
Хонорарът е изплатен, и без това съм го дарил - така че паре има, действай.

Може да се изпечата и щракне в папки със спирали също - ако са малко бройки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
The content of this site is licensed under Creative Commons BY-NC-SA 3.0 License
Copyright (cc) Риболовен клуб "БАЛКАНКА" - Криейтив Комънс BY-NC-SA 3.0