Kлуб Балканка

Форум
Дата и час: 16 Юни 2024, 03:13

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 369 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 37  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 30 Май 2016, 00:22 
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Мар 2014, 23:27
Мнения: 201
Местоположение: на реката !!!
Това само у нас може да се случи. Изхарчени милиони и положението същото. Като им се изпозаразят децата или "биологично" чистото им мляко и сирене дано се сетят. Лошото, че хептем ще се вмиришем, а и вредата на язовира също пагубна ще да е.

_________________
Риболовен клуб "Балканка"
http://www.balkanka.bg
Попивай красотата с очите и душата !!!
http://www.concept.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Май 2016, 19:45 
Offline

Регистриран на: 18 Мар 2014, 14:18
Мнения: 580
Хм, те ви поредната магария:

http://afera.bg/%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%B ... D1%81.html


Пак у Натура 2000 ли бе да му се не види. - РОДОПИ ЗАПАДНИ BG 0001030 ли бе?

И пак БДЗБР ли бе?
Само че неъм сили да възразяваме и срещу тва престъпление.
Само го тургаме у жалбата и толкоз...
Кръщаваме ги Organized Crime Group и заминават.

Всъщност - що па да не възразиме? Нали нема друг. Например зеуените организации нещо се спотайват по въпросо за ВЕЦ-овете, неизвестно защо...
Само с разни дебелогъзи кукумявки и жълтокоремни, ли беха, бумки или нещо такова - се с разни птици се разпраят. А рекичките ни изчезват една след друга..

Абе както и да е.
Ся Ванката ша поиска по ЗДОИ разните му докименти и ша скиваме кво ша изчоплиме. Щом е у Натура, нема начин да нема нещо .
Фащам бас отсега, че РИОСВ е преценило, че нема нужда от ОВОС, а БДЗБР е удължило разни срокове, въпреки забрана в технийо ПУРБ, или е издало чисто ново разрешително.... БДЗБР, нали се сещате?
Поздрави
ZWQARA


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2016, 18:35 
Offline

Регистриран на: 18 Мар 2014, 14:18
Мнения: 580
Пичове,
Новина! Само не знам добра ли е или е лоша, засега.

Новината - получихме покана от ЕБВР - банката на Лукаваго, да се срещаме на дваесети юни, да сме коментирале ВЕЦ-о на същийо.

От една страна - нещо ги е втресло ми се струва. Нали им пратих възражението, включително до Българското им представителство, и като са го прочеле, сигурно са паднале от коня. Плюс тва - ония клипове дето им пратих, включително на Ванката, сигурно са ги стресирале към края. Мое са си казале - абе с тия темни космати балкански субекти шега не бива - знате кво иъм предвид.

От друга страна, нема се изненадаме, ако срещата е просто за отбиване на номеро - да ни изкатерят на джанката, а после да разпраят налево надесно, че са обсъждале проблемо с местните НПО - т.е. да отчетат малко дейност и да си праят квото си знаят. Тея номера ние ги знаеме - вече им свикнахме с МОСВ и не вервам тия да са по-хитри, нема никъв начин да ca.

Ся, само че не познават ЗВЯРА. Отсега едвам го удържам, а кво ша стане на срещата, не ми се мисли. Секи случай, ако чуете писъци на дваесети юни откъде Московска, да знаете, че съм го изтървал и че те пищят.

Даже сметам да ги поканя - на другийо ден да скокнеме до Илийна, да скиват тая рекичка как ша влезе в тръба ф1200 целата. Само дано дъждо да поспре дотогава.

Плюс тва сметам да стане дума и за каскадата Среден Искър и за язовир Яденица. Само не моем се сетим как е на английски "магария" засега, ама ша питам бай Доротей и сме готови.
Поздрави
ZWQRA


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2016, 15:35 
Offline

Регистриран на: 18 Мар 2014, 14:18
Мнения: 580
Пичове,
Новина!
Както мноо добре знаете, нееднократно сме заявявали, че тепърва ша пускаме тежката артилерия в боя...

Ето че тоя момент настана. Първи тежък удар ша им нанесем на МОСВ, да скиваме кво ша стане.
По тоя повод, като част от дългогодишната ни и добре обмислена стратегия да им разкажеме играта, миналата седмица се проведе среща на високо ниво с една организация, която, вервам, сте забраилидаже че съществува.

Иначе казано, в открито море се срещнаха - нашта пиратска шхуна и Армадата на НЛРС-СЛРБ. Гръмнахме с топчето на носа и те дигнаха бялото знаме моментално, понеже мноо добре знаят за нас.

И миналата седмица се проведе среща на високо ниво - мойта особа от наша страна, а от тяхна - шефо Иван Петков ли беше и Мир Богоев - тоя дето е написал риболовната енциклопедия /таа дето е малко несръчна и доста далеч от тънкостите на занаята и висшите нива в майсторлъка, но за новобранци горе доле върши раута - сещате се за коя става въпрос/.

И като почнах да им показвам едно след друго и те паднаха по гръб. Викам им - ми вие тва не го ли знаете бе? А те само като скиват суха река и се тръшкат и викат - леле абе тука прасетата нема откъде да пият вода бе - и аз им викам съчуствено - ами да, тоест - верно нема откъде бе.

После Мир са сеща по едно време и вика - абе, те прасетата къде ша се търкат у речната кал да се чистят от буболечки, което аз не го знаех че тряа и тогава не издържах и им викам - слушайте, стига с тия прасета бе! Надухте ми главата, за вас нема ли риби и тва онова? Те обаче викат - за нас прасетата са си най-важни и тва си е.

Както и да е. Сами знаете, че наште отношения с НЛРС СЛРБ са многопластови и остросюжетни и ние не ги одобряваме. Обаче от определена гледна точка те ша ни бъдат мноо полезни - например имали 82 /осемсе и два/ члена депутате понастоящем. Даже знаех, че и шефо на комисията по околна среда им е у упраителнийо съвет и сметах да се възползвам, ама те казаха, че тоа бил у алтернативнийо съюз за големо съжаление.

Та с тях разработихме програма за допотопяването на и без тва потъващата гемия на МОСВ. Аз даже им викам - вие докат се размърдате, ние ша ги потопиме сами, ей!
Първата стъпка - днес дадох интервю за техното списание - Лов и Риболов ли беше, като не им казах че риболово спокойно моат го манат, да не се разочароват нещо.
Цела статия ша има барабар с доста снимки. Ша има покана към техните дружинки да снимат и да ни пращат, а даже и да пускат сигнали... И да оказват съпротива по секъв друг начин, ако се сетят.

Ся, както сами знаете, сред техните чуенове има доста кметове и доста собственици на ВЕЦ, даже и сред депутатето им сигур половината са у кацата с медо. Обаче техното желание е факт, а те имат и доста кинти и други възможности. Тоест, не сичко ша е пепел и рози, обаче прасетата тряа се спасяват и на мен ми се струва вече, даже псолютно съм убеден. И като скиваха картата на бъдещите ВЕЦ - лошо им стана, а аз само доналях масло в огъня и им викам - заминават си хайванчетата ви и тва си е.

Следващата стъпка - ша издадели цела брошура за техните дружинки и за целийо парламент - понеже не сички там са собственици на ВЕЦ и т.н.

Тва ша е само първия пробен изстрeл на тежката артилерия, да скиваме кво ша стане. Останалите раути са засега тайна. Само да поспре проклетийо дъжд бе да му се не види...
Поздрави
ZWQRA

P.S.
Чакай че се сетих - ако некой от вас знае алтернативнийо съюз БЛРС и некой контакт - да свирка! И те също според мен ша се разтревожат - за прасетата иъм предвид. Треа ги пробваме и тех.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2016, 15:02 
Offline

Регистриран на: 18 Мар 2014, 14:18
Мнения: 580
Пичове,
ЗЛОВЕЩА НОВИНА!
УЖАС В МРАКА, така да се каже!
Или, по-точно казано - нова напаст по наще реки

Таман посвикнааме с ВЕЦ-овете и ся - нова беля. Викат и - промиване на златоносен пясък с механизация... Те ви да скивате за кво иде реч:

https://www.youtube.com/watch?v=wbQnReN ... e=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=NJTJxgL ... e=youtu.be

Целийо бряг - лунен пейзаж. Порядък широчина - дваесетина метра поне. По средата десет метра канал пълен с тиня, неизвесно дълбок.

Ами ся? Ако сите реки дето нема ВЕЦ ги разчоплят така...
Стига да е на далавера - ша ги изчоплят и окото им нема да мигне, да знаете. И да не е на далавера, те пак ша чоплят, щото ша се надяват на далавера, а то предварително се не знае дали ша я има.

Естествено че пуснахме сигнал. И естествено че ша се окаже, че сичко е разрешено и е у ред. Понеже тия чоплят поне от половин година, като ги гледам. И ако не е у ред - треаше да са ги фанали, нали?

Обаче не е наред очевидно! Що ли? Ами първо защото реката е дала фира. Нема кьорава риба отдолу. Нема храсти, нема бряг, нема дървета, нема места за буболечки, нема тва онова.

Ами как ша стига до реката добитък? Ами ако се пробват да стигнат деца?
Нали помните случая с канало за ВЕЦ-о под Кричим, дето нема виновни и досега.
Да не говорим в контекста на предното съобщение - прасетата на НЛРС СЛРБ как ша стигат бе да му се не види?

Ами що нема мерки за безопасност?
И си представяте, че където нема ВЕЦ-ове, насекъде има тва!

Ся - още една зловеща новина.
По доклад на Ванката за една река, се установява че реката е целата у боклук. Наши хора са я установиле още през март и пуснале доклад до РИОСВ.
РИОСВ отишло и не скивало никъв боклук. С други думи - не скивало е те това:

http://dams.reki.bg/uploads/Docs/Files/ ... 117011.mp4

Тва било през март. След сигнало на Ванката ся па отишле, тоа пат с наш чиляк. Отишле две кокони и не могле да слезат у дерето да скиват боклуко. А отгоре то се не скива, бе да му се не види.
И ся сигур па ша ни кажат, че нема никъв боклук!

Ето защо иъм предложение за обмисляне от сички.
Сметам, че треа се радикализираме, малко се разгневиме, така да се каже.
Щото тея хора треа да почнат си варшат раутата, поне от кумова срама. Не слезле долу и да ни викат, че нема боклук! Се едно лъжеме нещо.

Та радикалната идея е следната. Като нема боклук, да свирнеме на некой от телевизиите, да ги заведеме там и пред камерите да напълниме един камион за нула време с тоа несъществуващ, т.е. - виртуален боклук.
После го закарваме пред входо на РИОСВ и го тръшваме там!

Понеже те за тая раута ша се опитат да ни разкажат играта с най-големо удоволствие, треа проучиме правната страна на нещата. Според мен, при официална документация, че боклука го е немало на реката, нема как да им е пред входо, нали! Даже мислех да позамъкнеме един камион и пред входо на МОСВ, белким те да го скиват да му се не види макар, ама е доста далечко и доста кинти ша струва.

Обаче ша проуча правната страна най-фнимателно. Щото ако ни набарат нас - ша ни сцепят задниците. Те на другите нищо не праят, ама за нас ша изчоплят най-бруталните наказания и ша ни ги наложат със специален режим, та да ни дойде акъло.
Но, въпреки тва, според мен - викаме три телевизии и сме готови. За телевизиите тва ша е новина, щото ша има скандал. То за наште телевизии без скандал нищо не става, нали знаете. Например - суха као барут река не е неква новина.

Обаче идеята е добра. Предстои да я шлифоваме малко и нека секи от вас я обмисли качествено. Като сме наясно - на събрание си решаваме ко ша праим. Тука нема я обсъждаме повече - да не ни разберат тайния план.

Поздрави
ZWQRA


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2016, 10:35 
Offline

Регистриран на: 18 Мар 2014, 14:18
Мнения: 580
Пичове,
Анексът към жалбата №2 е почти готов.
Който се интересува - може да го скива на следния линк:
http://dams.reki.bg/uploads/Docs/Files/ ... DRAFT4.pdf

Ако сме изпуснале нeщо или ако нещо не е както требва - свиркайте да го опраяме дорде е време.

Ще го пускаме на 20 юни - след срещата с ЕБВР /банката на мошениците/, като специален поздрав към тех.
Поздрави
ZWQRA


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Юни 2016, 18:47 
Offline

Регистриран на: 18 Мар 2014, 14:18
Мнения: 580
Пичове,
Още две изчадия адови са глътнале въздух и тва си е - ВЕЦ-овете Драгушиново 1 и 3

http://www.riew-sofia.org/files/P%20201 ... P-2016.pdf

Поздравяваме нашта приятелка - шефката на РИОСВ София - Ирена Петкова за праилното решение. Лошото е, че явно има и Драгушиново 2. Засега..

И още три в други райони:
http://riosvbl.org/index.php/2013-10-16 ... 969-b-6761

http://riosvbl.org/index.php/2013-10-16 ... 968-b-6760

http://riosvbl.org/index.php/2013-10-16 ... 909-b-6759


А ето и още една добра новина:
http://riew-pleven.eu/doc/OVOSEO/pis_ch ... 5-2016.pdf

Тоя ша праи рибен проход от зор. Нещо са ги налазили май и падат като зрели круши. Обаче тука има и една лоша новина - шефката на РИОСВ Плевен още си е там неуволнена? След оная брутална преценка за ВЕЦ Румянцево 2 - напрао необяснимо, ма карай.
Тука има и една особеност - РИОСВ Плевен са пропуснале да го уведомят за една раута, дето треа я праи, ама нема им казваме ква. Щото той ша праи рибен проход за без пари - да отбие номеро само.

Ся има и една още по-добра новина - явно най-после министерството ги е накарало разните РИОСВ да си опраят кашата със старите разрешителни и преценки. Ако е така - браво на тех. Ние настоявахме за това мноократно. Ся остава и Басейновите дирекции да им резнат филетата, т.е. - да прекратят старите разрешителни в защитени зони, дето им нарушават ПУРБ-овете иъм предвид.

Ся - относно жалбата от предния пост. Ако сте се запознале вече с нея, вервам сте установиле, че е доста бедна откъм изразни средства. Причината е мноо ясна - на английски думата МАГАРИЯ не съществувала бе да му се не види. Бай Доротей го твърди, гугъло мълчи по въпросо, а неъм нерви да се разпраям. Ша заминава така - гола и боса откъм репертоар.

Малце съм я шлифовал, понеделник или вторник отлита - само да се събереме с Кърцата на едно место да се подпишеме и тва си е.

По отношение срещата в понеделник с Банката на Лукаваго - очаквайте некви новини, не кой знае кви. Вероятно ша кажат, че ша проверянат и тва онова, и като се върнат у Лондон ша напишат дваесе страници доклад, как са се срещале с местните заинтересовани страни и т.н. и ша праят накрая квото си знаят.

Очаче, понеже ни попитаха да сме споделели защо се тревожим, сметам да им кажа, че се тревожиме за следното:

1. Ша се бориме с незаконни решения на БДЗБР и становища на Дирекцията на ПП Рилски манастир.
2. Ша се бориме с преценка на МОСВ, че не е необходима ОВОС/ОС
3. Ша се бориме с Министерски Съвет, че обекто не е от национално значение.
4. Ша се бориме с Международен фонд Козлодуй на ЕС, че обекто е незаконен.
5. Ша се бориме с ЕБВР - да не дава кинтите да минават през нея.

А най-лошото е, че ша спечелим.
Не знам за вас, ама мен тва ме тревожи. Такава малка нищожна организация да ги тръшне сичките, а? А дали после нема се фалиме налево надесно, че сме ги тръшнале? Ша се фалиме я - целийо свет ша ги разбере, обещавам им го.
И понеже Министерството само ша го спре - псолютно съм убеден, тех ша ги фалим, останалите - не.

Ако министерството ни откаже - ша ги биеме в съда сите заедно. А даже и да загубиме - пак ша спечелим!
Без чужда помощ ли? Тц - помощ ша има. Ето защо сметам силно да препоръчам на тея - да скокнеме заедно до община Рила - да скиват там за кво стаа въпрос.

Говорил съм с кмето и той - наш чиляк. Или ние негови, де - доста се изкефи като разбра че ни има.. Само беше изпаднал в тежка заблуда, че реката е техна, но ся са уведомени, че тя е наша вече и тва си е.
Та кмето вика - що не ги домъкнеш тея гащници да разберат що ВЕЦ.о нема го бъде?

Абе както и да е. В понеделник стикайте палце откъде четери часа нататък - да не ядосат нещо ЗВЯРА, че знае ли се ако го изтърва кво ша стане. Ся съм го оставил три дена на вода само да зяпа в една точка да медитира, утре ша го вода на риба -твърди че е готов и железно спокоен, ама не е сигурна раутата като го знам - стиснете некой палец за секи случай.
Поздрави
ZWQRA


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Юни 2016, 19:36 
Offline

Регистриран на: 18 Мар 2014, 14:18
Мнения: 580
Пичове,
Новини.
Първо - жалбичката вчера взе, че отлете.
Бех се зарекъл, че ша я пращаме днеска, след срещата с ЕБВР, ама снощи не издаржах и я пратих.
И се получи лека обърквация, ама по-късно се усетих, че я пращам вчера, а датата е днешна. А после си викам - нема лошо, нека се шашкат и те.
Качил съм я на мястото на предишната:
http://dams.reki.bg/uploads/Docs/Files/ ... DRAFT4.pdf

Ся - за днешната среща. Некъв канадец и некво франсе. Обаче беха пичове - напълно се разбрахме за сичко.
А кво точно стана - ами удържааме пълна победа. Тя тая раута мноо лесна. Само им викам скивайте тука - и им пускам пет-шес клипа и те падат по гръб. Схемата действа безотказно, без изключения.

После обсъдихме положението с всичките им дейности у нас. Получиха предложение, понеже политиката на банката била да провеждат вече ОВОС на разни техни проекти и им викам - що не напраите на каскадата Среден Искър да ви скиваме, а после да измислите смекчаващи мерки?

И после стигаме до Илийна.
И те твърдеха вече, че треа оценка на съвместимост, след като ние ми го бехме написале, де. Питаа за разни екологични въпроси и получиха информация, че речката поддържа местообитания на ручеен рак и най-високопланинската популация на видра у нас и франсето не издържа и вика - ами тия са от приложение две на Директивата за хабитатето бе? И аз му викам - ами да, оттам са бе да му се не види и т.н. /Браво на Пенчо, че беше изчоплил тая информация за тея животни./

Ся - от тука натам утре се срещат с оня брадат козел, да скиват той кво ша каже. Обаче знаеха мноо добре, че ша им размахва две писма на министерството от преди че сичко било наред и ша го питале за Оценка на Съвместимост, да скивали той кво ша измъдри.

Абе както и да е - треа ви кажа, че изписаха по един тефтер секи от тех. Пълен хоризонтален разрез на хидрохенергетиката у нас. Обещаа да чешат кратуните по-нататък и да ни информират накрая - горе доле до около две седмици.

И тука им забивам последния пирон. Нежно и съвсем невинно викам - абе що не скивате кмето на община Рила - и той квво ша каже,а? Или хората там - що не ги питате - ша го бъде ли нема ли, нали те са най-заинтересованите от тая раута. И тука те скачат в капана и с двата крака - викат ей тва мноо добра идея, що не сме се сетиле. Викам - споко бе, идеи да искате...

И така - срещата мина при пълно разбирателство между страните. Като проучат сичко - тоа ВЕЦ нема го бъде, сметам. А най-хубууто е, че скиваха кво стаа у нас. Тоа сайт е напрао брутален - треа им ги наблюдавате наживо физиономиите на такива хора, които зяпат за пръв път касапските сцени. Ако не съм го фалил Мариян наскоро - браво на него, че го е напраил. Сайт трепач така да се каже - и камък разплаква. Само наще държавни органе още стикат зубе, ама ша разплачем и тех некой ден - усеща се, че вече поддават...
С изключение на БДЗБР, де - нали се сещате. Тея са железни като скала. Засега...

Толкоз по въпросо - като има новини, пак ша пиша.
Поздрави
ZWQRA


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Юни 2016, 19:31 
Offline

Регистриран на: 18 Мар 2014, 14:18
Мнения: 580
Пичове, тоя ВЕЦ Своде е глътнал въздух.

http://dams.reki.bg/uploads/Docs/Files/ ... P-2016.pdf

Не е окончателно. Ше обжалва пред МОСВ и те ще го отхвърлят.
После ще обжалва в съда и там - не знам.
Във всеки случай - новината е много добра.

Поздравяваме нашата приятелка Ирена Петкова - шефката на РИОСВ София, както и нашия приятел или враг/още не се знае със сигурност - той малко се колебае натука натам все още/ Петър Димитров - шефа на БДДР за правилните решения. Браво на тях!
Поздрави


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2016, 15:23 
Offline

Регистриран на: 18 Мар 2014, 14:18
Мнения: 580
Пичове,
Зловещи новини.

Първо - се чу слух за пак багери на Панега, тоя път некъде около изворо.
А там е набутан още един ВЕЦ - Златна Панега.
Пуснато е хора да проверяват, ама неъм нерви вече.
Там у виро под езерото мръсти сичко живо от стария ВЕЦ нагоре, нали знаете. Месността е със статут на природна забележителност и са ша вие още един забележителен ВЕЦ. Да стане още по-забележителна месността, да не земе некой да не я забеуежи нещо..

Ша провериме тая раута най-подробно, да скиваме. А са го пуснале, ша последва ядрена война - тоа пат протесто ша е пред МОСВ и ша свирнеме на целийо свет да си довлече задниците да протестираме. С телевизии и тва онова!

Второ - наредбата за рибните проходи.
Къде началото на февруари явно некой им свирна на Дирекция Морско дело и рибарство - я не се занимавайте с тия глупости - и раутата умря.

Ся, понеже ние напраихме тва онова - и тя па тръгна.
Обаче сме получиле един нов проект, дето е изрязано сичко. Наредба от шес страници само - как ви се струва? За тая сложна раута - рибните проходи? И изтъркали сичко смислено от предните варианти.

И понеже знаеме кой отговаря в МЗХ за тая раута и че е свесен чиляк - явно некой ся им е казал - абе пускайте нещо там, дето да не върши никва раута!
Моете се запознаете с тоа проект на те тоа линк:

http://dams.reki.bg/uploads/Docs/Files/ ... I_2016.pdf

... но по-добре не си губете времето, щото тоа номер нема да мине. Или ша има свесна наредба, или нема да има нищо.

Явно задръжката стана за да могат нацвъкат насекъде разни фалшиви проходи без пари и после да си заврат главите в задниците...

Тея хора изглежда не моат да разберат - реките и рибите изчезват повсемесно. Накрая ша я добутат дотам, че да се събаря сичко.
Така например се чу, че на един от старите ВЕЦ-ове, дето го наблюдаваме, напраили нов рибен проход. И свидетели са скивали сума умрели риби, изпаднали от страни на проходо. Как не са ги снимале - ша се пръсна от яд, ама ние па ша ги набараме.

Та мисълта ми е - ся има офанзива да си праят рибни проходи за без пари, дето не вършат раута. Като не вършат обаче - некой ден ша праят нови, да им дойде акъло.
Имаше едни проекти за Санданска Бистрица - леле, ами то по-добре да напишеха РИБЕН ПРОХОД на стената вертикално, че рибите по-лесно ша се научат да четат, отколкото да минат оттам бе!

Бех почнал да изпитвам лека тревога по тоа въпрос, обаче после се сетих за следното:

"Сяко нящо, нацвъкано или пльоснато у реката, през което не минават рибите и другите водни организъми - НЕ Е РИБЕН ПРОХОД!"

Като изчоплих таа мисъл от гълбините на притеснената си душа и се почуствах като Мартин Лутър Кинг след речта му "Иъм една мечта" пред екзелтираната тълпа. Жалко че тълпи немаше да ме скивате - само два гълъба се изцвъкаха от кеф на прозорецо и тва си е.

Както и да е - те нека си харчат кинтите за тия глупости ся. После па ша ги праят наново. Ша ги праят, докато рибите почнат да минават оттам - тва им го гарантираме.

Та наредбата или ша е свясна, или нема я бъде въобще. Иначе ша я преведеме и ша я публикуваме насекъде, да им се смее после целийо свет.

А, и се гответе за протести пред МОСВ!
Поздрави
ZWQRA


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 369 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 37  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
The content of this site is licensed under Creative Commons BY-NC-SA 3.0 License
Copyright (cc) Риболовен клуб "БАЛКАНКА" - Криейтив Комънс BY-NC-SA 3.0